APPLAUDISSEZ Lyrics – Wiz Designer


Applaudissez Lyrics

(Intro)
Let me talk
Let me talk
Let me talk to you
Mamaaaa….
Let me talk
Let me talk
Let me talk to you

(Verse1)
Umusi mwiza
Bwakeye neza
Ivyanyu babiri muvyereke umuryango
Oooh Uuuhh

Washajije neza
Uteye neza
Eka nivyishimwo mu
Bababanyi n’ Uluryango

(Bridge)
Let them say babe
I go show you surprise
Come to me my Babe
You make me(Mamiyoo) [x2]

(Pre-chorus)
Let me take you like my wife
Come take me like your husband
Let me take you come my wife [x2]

(Chorus)
Applaudissez eeehh
Iyee yeyeye
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)
Applaudissez eeehh
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)

(Verse3)
Ni wewe gusa
Ni wewe gusa
My Babe
Ni wewe gusa
Ni wewe gusa
Oooh My Babe

Applaudissez eeehh
Iyee yeyeye
Ooh SIMPLICE na AMANDINE
Uyu musi ni rwanyu [x2]

(Untro)
Tubifurije urugo ruhire
Urugo ruhire, urugo ruhire[x3]

(Intro)
Let me talk
Let me talk
Let me talk to you
Mamaaaa….
Let me talk
Let me talk
Let me talk to you

(Verse1)
Umusi mwiza
Bwakeye neza
Ivyanyu babiri muvyereke umuryango
Oooh Uuuhh

Washajije neza
Uteye neza
Eka nivyishimwo mu
Bababanyi n’ Uluryango

(Bridge)
Let them say babe
I go show you surprise
Come to me my Babe
You make me(Mamiyoo) [x2]

(Pre-chorus)
Let me take you like my wife
Come take me like your husband
Let me take you come my wife [x2]

(Chorus)
Applaudissez eeehh
Iyee yeyeye
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)
Applaudissez eeehh
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)
Ooh my Lady yoooh (Ohh Lady)

(Verse3)
Ni wewe gusa
Ni wewe gusa
My Babe
Ni wewe gusa
Ni wewe gusa
Oooh My Babe

Applaudissez eeehh
Iyee yeyeye
Ooh SIMPLICE na AMANDINE
Uyu musi ni rwanyu [x2]

(Untro)
Tubifurije urugo ruhire
Urugo ruhire, urugo ruhire[x3]

Let me take you like my wife
Come take me like your husband
Let me take you come my wife

Let me take you like my wife
Come take me like your husband
Let me take you come my wife


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *